Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant w Dziale Ochrony Środowiska

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6647 dni temu

Ogłoszenie numer: 20090, z dnia 2006-05-15

Renomowana międzynarodowa firma specjalizująca się w obsłudze inwestycji infrastrukturalnych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1826-06

Opis stanowiska

- projektowanie infrastruktury w zakresie zgodnym z posiadanymi uprawnieniami

Wymagania

- wykształcenie wyższe (wydział inżynieria sanitarna lub pokrewne)- posiadanie uprawnień w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci wodociągowych, kanalizacyjnych i gazowych lub umiejętności samodzielnego projektowania w tej branży wraz z prowadzeniem wymaganych uzgodnień- podstawowa znajomość obsługi programów graficznych AutoCad i/lub Microstation (Power Draft)- umiejętności prezentacyjne, komunikatywność i otwartość- umiejętność pracy w zespole i współpracy ze specjalistami różnych dziedzin- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

- pracę w dynamicznym zespole- możliwość rozwoju zawodowego- atrakcyjne warunki zatrudnienia

Informacje dodatkowe:

  • mile będą widziane także osoby, które nie mają jeszcze uprawnień, ale pracowały już na budowie i chciałyby uzupełnić swoją praktykę o staż w projektowaniu