Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant urządzeń srk (sterowanie ruchem kolejowym)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5789 dni temu

Ogłoszenie numer: 50146, z dnia 2008-09-16

Project Consulting Group Spółka z o.o. istnieje od 2002 roku. Świadczy usługi konsultingowe oraz wykonuje projekty z obszaru infrastruktury kolejowej, przede wszystkim w branży srk. www.pcg.com.pl

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3618-08

Opis stanowiska

- projektowanie w obszarze urządzeń srk, zarówno komputerowych jak i przekaźnikowych- nadzór i kierowanie kilkuosobowym zespołem asystentów projektanta

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne- uprawnienia projektowe w branży srk lub doświadczenie projektowe i budowlane, umożliwiające uzyskanie uprawnień w krótkim czasie

Oferujemy

- umowa o pracę- komfortowe warunki w tym nowoczesne stanowisko pracy, telefon, wysokie wynagrodzenie, premie