Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
PROJEKTANT konstrukcji stalowych/ INŻYNIER - MECHANIK projektujący w 3D / ASYSTENTKA KIEROWNIKA PRACOWNI PROJEKTOWEJ

Promus Katowice Sp. z o.o.
Czechy, Mlada Boleslav
praca stacjonarna
5936 dni temu

Ogłoszenie numer: 45495, z dnia 2008-06-17

Promus Katowice Sp. z o.o. Jesteśmy liczącym się na rynku, producentem konstrukcji stalowych z przeznaczeniem dla budownictwa przemysłowego, użyteczności publicznej i handlowej oraz ochrony środowiska. Grupa naszych projektantów wyspecjalizowała się w budowlanych konstrukcjach stalowych. Przedsiębiorstwo działa od roku 1991 realizując szereg obiektów inżynierskich i budowlanych dla kontrahentów krajowych i zagranicznych

Miejsce pracy: Czechy, Mlada Boleslav

Opis stanowiska

  • INŻYNIER – MECHANIK PROJEKTUJĄCY W 3D. (dobra znajomość Catia,Solid-Works)
  • ASYSTENTKA KIEROWNIKA PRACOWNI PROJEKTOWEJ z biegłą znajomością języka angielskiego lub francuskiego.
  • PROJEKTANT KONSTRUKCJI STALOWYCH (dobra znajomość AutoCad; Robot) Miejsce pracy: Mlada Boleslav (70km od Pragi) / Czechy
  • Wymagania

    OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: - wykształcenie wyższe techniczne budowlane - umiejętności pracy w zespole - terminowe wykonywanie powierzonych zadań

    Oferujemy

    - stałą pracę oraz stabilność zatrudnienia - przyjazną atmosferę pracy - możliwość samodzielnego realizowania ciekawych projektów - firma zatrudnia tylko polskich projektantów - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych - premiowy system motywacyjny. - atrakcyjne wynagrodzenie - zapewniamy zakwaterowanie

    Poznaj

    Promus Katowice zajmuje się kompleksową dostawą i uruchomieniem linii transportowych dla przemysłu.