Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Konstrukcji Budowlanych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6077 dni temu

Ogłoszenie numer: 38116, z dnia 2007-12-04

Genfer Construction Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2979-07

Opis stanowiska

- samodzielne wykonywanie prac projektowych (obliczenia statyczno-wytrzymałościowe, rysunki, opisy, zestawienia)- przygotowanie i nadzorowanie zadań dla asystentów- sporządzanie wstępnych założeń konstrukcyjno-ekonomicznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne, kierunek Budownictwo- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej- doświadczenie w samodzielnym projektowaniu- dobra znajomość AutoCADa i innych programów branżowych- znajomość języka angielskiego będzie pozytywnym atutem

Oferujemy

bardzo atrakcyjne wynagrodzenie,pracę w zespole ambitnych projektantów,- pracę nad ciekawymi projektami, głównie dla zleceniodawców zagranicznych- możliwość udziałów w szkoleniach, targach krajowych i zagranicznych konferencjach- możliwość rozwoju i awansu- możliwość uczestniczenia w kursach językowych- kompletnie wyposażone komfortowe stanowisko pracy- wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania