Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Inżynierii Procesowej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5747 dni temu

Ogłoszenie numer: 52088, z dnia 2008-10-28

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o. o. jest członkiem grupy ILF, ogólnoświatowej firmy inżynierskiej skupiającej ponad 30 oddziałów na czterech kontynentach. Firma świadczy usługi konsultingowe i inżynierskie dla wielu gałęzi przemysłu, budownictwa oraz branży komunalnej.www.ilf.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3698-08

Opis stanowiska

- prace projektowe w zakresie branży procesowej wraz z koordynacją międzybranżową, przygotowywanie i analizowanie ofert technicznych oraz realizowanie zadań związanych z nadzorem autorskim

Wymagania

- min. 5 lat doświadczenia zawodowego (preferowani kandydaci z biur projektowych przemysłu chemicznego lub petrochemicznego)- wykształcenie kierunkowe- dobra znajomość języka angielskiego (w stopniu min. umożliwiającym samodzielną pracę z anglojęzyczną dokumentacją techniczną)- znajomość podstawowych zagadnień projektowych urządzeń przemysłu Oil & Gas jak np. kompresory, wymienniki ciepła, kolumny frakcjonujące, pompy, turboekspandery, stacje redukcyjne, separatory, filtry- mile widziane doświadczenie przy pracujących / budowanych instalacjach przemysłowych (nadzór autorski itp.)- dodatkowym atutem będzie znajomość symulatora HYSYS lub innego oprogramowania do modelowania procesów technologicznych - biegła obsługa aplikacji biurowych MS Office

Oferujemy

- konkurencyjne warunki zatrudnienia- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie- pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracowników i ich rodzin- interesujący program szkoleń (w tym kursy językowe) - dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych