Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
projektant - Inżynier Budownictwa

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5790 dni temu

Ogłoszenie numer: 50144, z dnia 2008-09-16

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3621-08

Opis stanowiska

- sporządzanie projektów budowlanych i wykonawczych a także innych opracowań z branży konstrukcyjnej – np. inwentaryzacji, opinii technicznych, opracowań koncepcyjnych, ekspertyz itp.- prowadzenie nadzoru autorskiego- koordynacja pracy zespołu projektowego z branży konstrukcyjnej i architektonicznej – w tym nadzór nad realizacją projektów zleconych podwykonawcom- dbanie o prawidłowość i kompletność dokumentacji oraz o terminową realizację prac projektowych- weryfikacja i opiniowanie dokumentacji sporządzanej przez innych projektantów - koordynacja postępowania przetargowego – m.in. prezentowanie wykonawcom zakresu robót, tworzenie kosztorysów, weryfikowanie i opiniowanie ofert, tworzenie harmonogramów robót wykonawczych- konsultowanie rozwiązań ogólno-budowlanych z kierownikami projektów - asystowanie przy postępowaniu administracyjnym- raportowanie do przełożonego

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne budowlane- uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej- dobra znajomość języka angielskiego (rosyjski będzie dodatkowym atutem)- doświadczenie w projektowaniu obiektów kubaturowych – min. 3 lata - bardzo dobra znajomość Autocad, MS Project i pakietu MS Office- znajomość zasad kosztorysowania robót budowlanych- doświadczenie przy nadzorowaniu robót wykonawczych – w szczególności przy inwestycjach przemysłowych – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole projektowym w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- możliwość ciągłego rozwoju zawodowego- konkurencyjne wynagrodzenie