Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Instalacji Ogrzewania, Klimatyzacji i Wentylacji

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6049 dni temu

Ogłoszenie numer: 38805, z dnia 2008-01-01

Firma realizująca kompleksowe inwestycje dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego i chemicznego

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2784-07

Opis stanowiska

- projektowanie instalacji, sporządzanie specyfikacji, list materiałowych, kalkulacji, przygotowanie ofert dla klientów zagranicznych- sporządzanie schematów, rzutów oraz innych rysunków CAD zgodnie z wytycznymi

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu i realizacji systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji - doświadczenie w projektowaniu w 3D- wymagane uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej - doświadczenie w projektowaniu instalacji rurowych będzie dodatkowym atutem- znajomość polskich i międzynarodowych standardów projektowych- znajomość przepisów GMP będzie dodatkowym atutem- bardzo dobra znajomość języka angielskiego - znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego będzie dodatkowym atutem- prawo jazdy

Oferujemy

- szkolenia- zaplanowaną ścieżkę rozwoju zawodowego- możliwość zdobycia uprawnień