Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Instalacji Elektrycznych

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6202 dni temu

Ogłoszenie numer: 32079, z dnia 2007-08-02

PiN ENERGiA www.pinenergia.pl jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i dostarczaniu systemów dystrybucji energii elektrycznej dla nowo budowanych zakładów przemysłowych, centrów handlowych i obiektów użyteczności publicznej. Naszymi klientami są renomowane biura projektowe, firmy wykonawcze oraz inwestorzy.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2670-07

Opis stanowiska

- projektowanie linii przesyłu i dystrybucji energii elektrycznej w oparciu o produkty oferowane przez naszą firmę- tworzenie specyfikacji produktowych do ofert handlowych- współpraca z projektantami, wykonawcami oraz producentami oferowanych urządzeń- raportowanie Dyrektorowi Technicznemu

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe (również studenci ostatniego roku)- praktyczna znajomość programu AutoCad- komunikatywna znajomość języka angielskiego- dyspozycyjność i zaangażowanie- znajomość zasad projektowania instalacji elektrycznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- stabilną, pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku młodych i zmotywowanych pracowników- rozwój umiejętności zawodowych poprzez kontakt z najnowszymi technologiami oraz współpracę z doświadczonymi profesjonalistami- atrakcyjne warunki zatrudnienia