Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Projektant instalacji elektrycznych - Kraków

Eko Elprom
Kraków
praca stacjonarna
6341 dni temu

Ogłoszenie numer: 28135, z dnia 2007-04-05

Eko Elprom

Firma "EKO ELPROM". świadczy usługi w zakresie opracowywania: dokumentacji projektowej branży elektrycznej i energetycznej kosztorysowaniem, wąski zakres projektowej teletechnicznej nadzorów inwestorskich

Miejsce pracy: Kraków

Nr Ref.: nr13

Opis stanowiska

Kierowanie przydzielonymi tematami.

Wymagania

Wymagania: - uprawnienia projektowe bez ograniczeń, - doświadczenie przy projektowaniu stacji transformatorowych, sieci energetycznych, instalacji elektrycznych oraz przy sporządzaniu kosztorysów. - bardzo dobra znajomość oprogramowania AutoCad. - znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

Oferujemy stabilną i interesująca pracę w dynamicznie rozwijającym sie biurze projektowym oraz możliwość rozwoju zawodowego.