Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Drogowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5397 dni temu

Ogłoszenie numer: 80033, z dnia 2009-10-13

Klient Banku Danych o Inżynierach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3516-08

Opis stanowiska

- pełnienie funkcji projektanta branży drogowej - wykonywanie prac zgodnie z obowiązującymi przepisami, zasadami wiedzy inżynierskiej oraz oczekiwaniami Klienta - koordynowanie pracy Asystentów

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne - mile widziana znajomość języka angielskiego - minimum 2-letnie doświadczenie w projektowaniu dróg - uprawnienia projektowe w specjalności drogowej (warunek konieczny) - mile widziana bardzo dobra znajomość programów: MicroStation, InRoads, AUTOCAD

Oferujemy

- pakiet medyczny - atrakcyjne warunki zatrudnienia