Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Drogowy

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5784 dni temu

Ogłoszenie numer: 50551, z dnia 2008-09-22

Renomowana międzynarodowa Firma specjalizująca się w obsłudze infrastrukturalnej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3633-08

Opis stanowiska

- udział w prowadzeniu projektów pod względem merytorycznym i technicznym od strony prawno-administracyjnej - kierowanie zespołem drogowym - kontakty z klientem w zakresie realizowania projektów - reprezentowanie interesów Biura przed Inwestorem- pomoc w opracowaniu umów z podwykonawcami pod kątem merytorycznym - merytoryczny nadzór i ocena pracy podwykonawców- udział w procesie pozyskiwania nowych projektów- udział w spotkaniach wewnętrznych i zewnętrznych- przygotowanie i prowadzenie wystąpień i prezentacji związanych z projektami lub ofertami

Wymagania

- wyższe wykształcenie techniczne specjalność DROGI - min 5 letni staż w biurze projektów przy sporządzaniu projektów infrastruktury drogowej - posiadanie uprawnień do projektowania bez ograniczeń w specjalności drogowej lub konstrukcyjno budowlanej- dobra znajomość oprogramowania: AutoCad, Microstation, In Road- dobra znajomość przygotowania procesów inwestycyjnych- doświadczenie w projektowaniu dróg minimum klasy G- znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy

- możliwość stałego rozwoju zawodowego, pogłębiania wiedzy w zespole specjalistów różnych branż- atrakcyjne warunki zatrudnienia