Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant CAE

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6615 dni temu

Ogłoszenie numer: 20263, z dnia 2006-06-16

Investments Group.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1869-06

Opis stanowiska

- zapewnienie wsparcia technicznego w ramach realizowanych projektów- wykonywanie analiz strukturalnych części mechanicznych maszyn przepływowych- prowadzenie dokumentacji projektowej- zapewnienie terminowej i właściwej realizacji postawionych celów- współpraca z innymi komórkami firmy nad optymalizacją projektu oraz analizami rezultatów prób i testów

Wymagania

- wykształcenie wyższe mechaniczne- min 1 rok doświadczenia w zakładach produkcyjnych na podobnym stanowisku- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego- biegła znajomość oprogramowania MES - Nastran, Ansys, P-Thermal, Mare oraz środowiska Microsoft Office- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole- dyspozycyjność do odbywania szkoleń i wyjazdów służbowych

Oferujemy

- umowę o pracę- szkolenia- wyjazdy służbowe