Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
PROJEKTANT CAD

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Polska
praca stacjonarna
5997 dni temu

Ogłoszenie numer: 41482, z dnia 2008-03-14

Jesteśmy firma, która dzięki wieloletniemu doświadczeniu z branżą rekrutacyjną wie dokładnie, jakie są Twoje oczekiwania względem firmy zajmującej sie pośrednictwem pracy. Jesteśmy po to, aby ułatwić Ci znalezienie odpowiedniego i pewnego zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii.Nie pobieramy żadnych opłat.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: CAD

Opis stanowiska

Obecnie dla firmy z siedzibą w Wielkiej Brytanii poszukujemy doświadczonego PROJEKTANTA CAD Firma specjalizuje się w produkcji systemów dźwigowych i wind. Opis stanowiska pracy: Osoba będzie odpowiedzialna za stworzenie rysunków produkcyjnych do wykorzystania na warsztacie i przez klientów firmy.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość i co najmniej 3 letnie - doświadczenie w pracy z programem 2D AutoCAD oraz 3D CATIA - Dobra komunikacja w języku angielskim - Doświadczenie w pracy w systemach dźwigowych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – koszt około 56 GBP tygodniowo - Wynagrodzenie: 10 GBP za godzinę pracy brutto, nadgodziny 15 GBP brutto - Kontrakt na 6 miesięcy