Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant (budownictwo podziemne)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6742 dni temu

Ogłoszenie numer: 17974, z dnia 2006-02-10

Firma budowlana wchodząca w skład dużego międzynarodowego holdingu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1675-06

Opis stanowiska

- projektowanie i opracowywanie koncepcji projektowych

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne w kierunku budownictwa (preferowane budownictwo podziemne - chętnie widziany doktor lub doktorant)- umiejętność pracy z oprogramowaniem inżynierskim- mile widziane uprawnienia projektowe (możliwość zdobycia uprawnień)- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- szkolenia zagraniczne- duży pakiet szkoleń wewnętrznych