Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Projektant Branży Elektrycznej

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52010, z dnia 2008-10-27

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT www.trakt.pl świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego oraz zastępstwa inwestycyjnego w zakresie rozwiązań komunikacyjnych. Zakres opracowań obejmuje wszystkie stadia dokumentacji technicznej (budowy i przebudowy) dróg, mostów i infrastruktury podziemnej - od koncepcji, studiów, analiz i pomiarów, po projekty budowlane i wykonawcze.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3564-08

Opis stanowiska

- udział w projektowaniu budowy lub przebudowy obiektów komunikacyjnych

Wymagania

- doświadczenie w projektowaniu obiektów energetycznych liniowych- mile widziane osoby z mniejszym doświadczeniem projektowym- ukończone studia wyższe kierunkowe- uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej- znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD- samodzielność- odpowiedzialność

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata- pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia- komfortowe warunki pracy oraz stosowanie najnowszych technologii w projektowaniu- udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego- bogaty pakiet świadczeń dodatkowych