Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Project Manager

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6035 dni temu

Ogłoszenie numer: 38775, z dnia 2008-01-15

M+W Zander Facility Management www.mw-zander.pl. Jesteśmy wiodącym usługodawcą branży FM oferującym kompleksową obsługę klientów na międzynarodowym rynku. W Polsce działamy od 1999 roku będąc dostawcą usług outsourcingowych optymalizujących procesy produkcyjne w wielu gałęziach przemysłu oraz przy obsłudze technicznej nieruchomości biurowych i magazynowych.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2999-07

Opis stanowiska

- prowadzenie projektów renowacji, adaptacji, przebudowy powierzchni biurowych, przeprowadzek i innych małych projektów wg ustaleń z klientem- prowadzenie projektów instalacji, rozbudowy lub zmiany urządzeń technicznych (klimatyzacja, zasilanie awaryjne, systemy bezpieczeństwa etc.)- prowadzenie uzgodnień/odbiorów nowych powierzchni, uczestnictwo w naradach, współpraca z biurem architektonicznym, egzekwowanie napraw, reprezentowanie klienta w sprawach projektowych- prowadzenie regularnych spotkań z klientem, raportowanie

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego- dyspozycyjność, wysoka kultura osobista- wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne- skuteczność w rozwiązywaniu problemów, rzetelność- stosowne doświadczenie, wykształcenie budowlane lub elektryczne będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- pracę w młodym, zgranym zespole w międzynarodowej firmie dla klienta korporacyjnego- atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia (elastyczne godziny, średnio do 5h dziennie na okres 6 miesięcy)- możliwość zatrudnienia w międzynarodowym zespole Project Managamentowym dla Europy środkowo-wschodniej (projekty: Praga, Bratysława, Warszawa, Kraków)