Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Project Manager (Projekty Inwestycyjne)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5881 dni temu

Ogłoszenie numer: 46184, z dnia 2008-06-17

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma z branży spożywczej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3438-08

Opis stanowiska

- planowanie założeń do projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych przedsiębiorstwa- kompleksowe zarządzanie projektami inwestycyjnymi dotyczącymi przemysłowych konstrukcji budowlanych, instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, parowych, sprężonego powietrza, energetycznych, parku maszynowego- współpraca z zewnętrznymi firmami zajmującymi się montażami linii i urządzeń- kontrola odbioru technicznego maszyn i urządzeń po przeprowadzonych montażach- monitorowanie rynku dostawców urządzeń technicznych- odpowiedni dobór i zamawianie maszyn, urządzeń, negocjowanie warunków umów, obsługa kontraktów z kluczowymi dostawcami urządzeń, części zamiennych oraz usług- ścisła współpraca z Kierownikiem Działu Technicznego przy realizacji inwestycji produkcyjnych- współtworzenie budżetu inwestycji i systematyczna analiza stopnia jego realizacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- kilkuletnie doświadczenie przy realizacji projektów inwestycyjnych w zakresie zakupu maszyn i urządzeń dla przemysłu spożywczego, budowlanych i instalacji przemysłowych- praktyczna znajomość zagadnień automatyki procesów produkcyjnych, urządzeń i instalacji chłodniczych- bardzo dobra znajomość branży spożywczej- komunikatywna znajomość języka angielskiego- bardzo dobre umiejętności menedżerskie i organizacyjne- umiejętności negocjacyjne- odpowiedzialność- kreatywność, stanowczość- umiejętność podejmowania trudnych decyzji w warunkach stresowych- silne ukierunkowanie na realizację zadań- otwartość na zmiany

Oferujemy

- stabilną pracę a firmie z tradycjami- szkolenia z zakresu zarządzania projektami, inwestycjami- narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer- opiekę medyczną