Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Project Manager/Dyrektor Kontraktu

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5881 dni temu

Ogłoszenie numer: 45502, z dnia 2008-06-17

BBI ZENERIS NFI S.A. www.bbizeneris.pl wiodąca spółka działająca na rynku odnawialnych źródeł energii, notowana na GPW w Warszawie poszukuje kandydata na stanowisko Project Manager / Dyrektor Kontraktu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w spółce zależnej, budującej instalacje służące do produkcji odnawialnej energii elektrycznej (biogazownie).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3352-08

Opis stanowiska

- przygotowanie budżetu projektu oraz zarządzanie kosztami- zarządzanie procesem projektowania na postawie technologii Spółki - przygotowanie terenu pod budowę oraz koordynacja realizacji projektu w fazie uzyskiwania niezbędnych pozwoleń administracyjnych- zarządzanie procesem budowy instalacji poprzez wybór i zarządzanie podwykonawcami- nadzór nad przygotowywaniem niezbędnych dokumentów przetargowych- prowadzenie procesu aktualizacji harmonogramu i budżetu, przestrzeganie zasad w zakresie kontroli jakości i sprawozdawczości

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne i otwartość na nową wiedzę- min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w tym doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu inwestycji o wartości minimum 3 milionów złotych- ugruntowana wiedza z zakresu prawa zamówień publicznych, przepisów prawa budowlanego, metodologii kierowania projektami- doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne oraz wysoki poziom samodzielności - zorientowanie na cel, zmysł biznesowy i umiejętności menadżerskie- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (prowadzenie negocjacji)- umiejętność pracy pod presją czasu, dobre zdolności organizacyjne- umiejętności pożądane: uprawnienia budowlane w zakresie instalacji sanitarnych lub inne specjalności, praktyczna znajomość rynku odnawialnych źródeł energii, dodatkowo znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w innowacyjnej firmie z perspektywami- możliwości rozwoju związane z wdrażaniem nowych technologii i kreowaniem nowych rozwiązań- atrakcyjne wynagrodzenie + bonus od ukończonych projektów- odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy