Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Project Manager (budownictwo)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6053 dni temu

Ogłoszenie numer: 38793, z dnia 2007-12-28

Firma będąca częścią jednego z największych deweloperów na świecie specjalizującego się w budowaniu powierzchni magazynowej, biurowej i handlowej.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2866-07

Opis stanowiska

- nadzorowanie i kierowanie procesem zarządzania budową, prowadzenie projektu- bezpośredni kontakt z wykonawcami/projektantami w sprawach związanych z kosztami projektu- przygotowywanie planów realizacji inwestycji- przygotowywanie raportów dotyczących stanu zaawansowania projektu i robót w celu zapewnienia zgodności planów ze specyfikacjami kontraktu- prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją inwestycji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo, architektura, inżynieria środowiska, inżynieria elektryczna)- minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w branży budowlanej- bardzo dobra znajomość języka angielskiego- znajomość przepisów budowlanych- umiejętność obsługi komputera w zakresie programów biurowych- prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

- pracę przy realizacji ambitnych projektów w międzynarodowym środowisku- atrakcyjne wynagrodzenie