Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Project Engineers

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6645 dni temu

Ogłoszenie numer: 20156, z dnia 2006-05-17

Rockwool Engineering jest międzynarodowym Działem Inżynierii duńskiego koncernu Rockwool International A/S. Rockwool International A/S jest światowym liderem w produkcji wełny mineralnej, składa się z 63 firm, 22 fabryk w 14 krajach i zatrudnia ok. 7500 pracowników. Rockwool Engineering posiada swoje biura w Danii, Holandii, Niemczech, Francji i w Polsce.Zapraszamy na www.rockwool.pl oraz www.rockwool.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1839-06

Opis stanowiska

- osoby zatrudnione na tym stanowisku podlegając bezpośrednio Kierownikowi Biura w Cigacicach będą odpowiedzialne za prowadzenie projektów związanych z uruchomieniem nowych fabryk bądź modernizacją istniejących linii produkcyjnych we wszystkich oddziałach Grupy Rockwool na całym świecie

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- dobra znajomość języka angielskiego- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku- umiejętność pracy zespołowej- chęć rozwoju zawodowego- dyspozycyjność do 100 dni podróży służbowych, głównie zagranicznych

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- szkolenia zagraniczne- udział w ciekawych projektach międzynarodowych- możliwość czasowych kontraktów w zagranicznych oddziałach firmy- wyposażenie w najnowsze narzędzia pracy- dostęp do najnowocześniejszych technologii- możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach koncernu