Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Project Engineer

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6049 dni temu

Ogłoszenie numer: 38603, z dnia 2008-01-01

Stow Polska www.stowpolska.com

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 2982-07

Opis stanowiska

- designing of ranking systems - preparing of technical drawings- making static calculations

Wymagania

- knowledge of making statistic calculations of constructions and drawings- high technical education ( engineering degree in mechanics or building)- knowledge of English language- knowledge of AutoCAD program- team work skills- commercial attitude

Oferujemy

- job in international company leader on market- attractive salary conditions- interesting job in young dynamic team- trainings abroad