Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Czechy
Programista

Programista

U&SLUNO a.s.
Czechy, Ostrava
praca stacjonarna
6832 dni temu

Ogłoszenie numer: 13637, z dnia 2005-10-31

U&SLUNO a.s. to czeska firma softwarowa, której główną istotą działalności jest rozwój i implementacja systemów informacyjnych dla handlowych, ekonomicznych i finansowych działań organizacji a to przede wszystkim w sferze handlu detalicznego i hurtowego.

Programista

Miejsce pracy: Czechy, Ostrava

Opis stanowiska

Współudział w zakresie pracy projektowej i ewolucyjnej przy implementacji SW; praca nad rozwojem tego SW.

Wymagania

-Wykształcenie akademickie lub średnie -Doświadczenia z analogicznym postem profesyjnym korzystne -Znajomość języka Java albo C warunkiem -Znajomość SQL, ewentualnie ORACLE-FORMS korzystna -Średni poziom języka angielskiego (opracowanie dokumentacji w języku angielskim) -prawo jazdy gr. B -fleksybilność czasowa

Oferujemy

-miejsce wykonania pracy – Ostrava -interesująca, perspektywna praca samodzielna -praca w dynamicznym i młodym kolektywie -możliwość rozwoju profesyjnego i osobistego -wykorzystywanie nowoczesnej technologii – J2EE, XML, RFT terminały -premie odpowiadające osiągnięciom produkcyjnym