Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Programista Sterowników PLC / Informatyk

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6752 dni temu

Ogłoszenie numer: 17700, z dnia 2006-01-31

Firma MAWOS www.mawos.com.pl działająca w całym kraju, realizująca systemy sterowania procesami technologicznymi i automatykę maszyn w różnych branżach przemysłu.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1644-06

Opis stanowiska

- osoby zatrudnione na tym stanowisku będą realizowały przedsięwzięcia z branży Automatyki Przemysłowej od etapu projektu do uruchomienia i końcowego odbioru, będąc w kontakcie z dostawcami i Klientami

Wymagania

- wykształcenie wyższe, techniczne (preferowany kierunek automatyka i/lub informatyka)- znajomość sterowników PLC (SIMATIC S7 i/lub inne) i ich programowania - znajomość oprogramowania SCADA- programowanie w C++, Visual Basic- znajomość baz danych MS SQL- minimum roczny staż na podobnych stanowiskach- samodzielność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów- samodyscyplina i odpowiedzialność- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- samodzielną i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w Łodzi- wynagrodzenie związane z wynikami pracy- możliwość podnoszenie swoich kwalifikacji oraz stałego rozwoju zawodowego- dostęp do najnowszych technologii- bonusy socjalne według Zakładowego Regulaminu