Najnowsze oferty pracy

  • Developer

    Rotenso - Grupa Thermosilesia   Ruda Śląska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Będziesz odpowiedzialny/a za: projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań komputerowych; weryfikację i naprawę błędów w integracjach komputerowych; analizowanie wymagań biznesowych, opracowanie technicznych rozwiązań; testowanie, debugowanie, poprawianie błędów w oprogramowaniu;...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

CEE Partners sp. z o.o.
świętokrzyskie
praca stacjonarna
3827 dni temu

Ogłoszenie numer: 372622, z dnia 2014-01-23

Zapraszamy na http://www.ceepartners.com

Miejsce pracy: świętokrzyskie

Nr Ref.: PHP

Opis stanowiska

  • Poszukujemy młodszych i starszych programistów na różne stanowiska.
  • Szczegóły podczas rozmowy telefonicznej z wybranymi kandydatami.
  • Praca zdalna lub na miejscu w siedzibie (3miasto).

Wymagania

  • Min. 3 lat doświadczenia w programowaniu.

Ze względu na dużą ilość projektów o różnym stopniu zaawansowania, na etapie rekrutacji, poza doświadczeniem nie stawiamy wymagań. Zostaną one indywidualnie przedstawione poszczególnym kandydatom dopasowując je do zakresu umiejętności i rodzaju doświadczenia oraz zrealizowanych projektów.

Mile widziane:

  • znajomość frameworków PHP (Yii, Zend, Symfony itp),
  • doświadczenie w pracy z Subversion,
  • doświadczenie w pracy przy dużych projektach internetowych.

Oferujemy

  • długoterminową współpracę na ciekawych i zróżnicowanych projektach w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem oraz o stabilnej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia i ciągłość projektów,
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej.