Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Programista gier i aplikacji J2ME (Mobile Developer)

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6665 dni temu

Ogłoszenie numer: 19757, z dnia 2006-04-27

Avantis jest wiodącym dostawcą mobilnych usług dodanych w Polsce. Od początku działania naszej firmy zdobyliśmy ogromne doświadczenie i świadczymy nasze usługi dla rynku B2B (operatorzy komórkowi, producenci terminali mobilnych, media, marketerzy, agencje reklamowe) jak i dla rynku B2C (własne serwisy www.papla.pl oraz www.mobista.pl).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1809-06

Opis stanowiska

- tworzenie aplikacji i gier mobilnych na podstawie dostarczonych specyfikacji- współpraca z product managerem nad koncepcjami nowych produktów- współpraca z zespołem grafików i innymi programistami

Wymagania

- znajomość języka programowania J2ME poparta zrealizowanymi projektami- znajomość problematyki Java na konkretnych modelach telefonów- umiejętność tworzenia gier na urządzenia mobilne- znajomość zagadnień sieciowych- kreatywność, pomysłowość i innowacyjność- znajomości języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej- dodatkowe atuty: znajomość C++ i doświadczenie w pracy pod systemem operacyjnym Symbian, umiejętność tworzenia scenariuszy i koncepcji gier

Oferujemy

- konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanej wiedzy i umiejętności- dostęp do know-how firmy- realizację ciekawych i innowacyjnych projektów- pracę w młodym zespole w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku- możliwość zapoznania się z najnowszymi trendami w telefonii komórkowej