Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Programista C++

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5678 dni temu

Ogłoszenie numer: 55435, z dnia 2009-01-05

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmująca się sprzedażą i serwisem sprzętu oraz oprogramowaniami komputerowymi.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3740-08

Opis stanowiska

- programowanie obiektowe w języku C++, Visual Studio- pisanie dokumentacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne- doświadczenie w programowaniu obiektowym C++- znajomość STL-a- znajomość zagadnień sieciowych (Ethernet) od strony programistycznej- znajomość TCP/ IP- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie- praca w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole- częste wyjazdy za granicę- ciekawe projekty wykonywane dla międzynarodowych korporacji- możliwość rozwoju kariery i awansu zawodowego