Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Programista C++

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5676 dni temu

Ogłoszenie numer: 54951, z dnia 2009-01-07

Klient Banku Danych o Inżynierach, firma zajmująca się sprzedażą i serwisem sprzętu oraz oprogramowaniami komputerowymi.

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3770-08

Opis stanowiska

- programowanie obiektowe w języku C++, Visual Studio - pisanie dokumentacji

Wymagania

- wykształcenie wyższe informatyczne - doświadczenie w programowaniu obiektowym MS Visual Studio C++- znajomość STL-a - znajomość zagadnień sieciowych (Ethernet) od strony programistycznej - znajomość TCP/ IP - mile widziana umiejętność programowania z użyciem DirectX i OpenGL- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - praca w młodym, dynamicznym, międzynarodowym zespole - częste wyjazdy za granicę - ciekawe projekty wykonywane dla międzynarodowych korporacji - możliwość rozwoju kariery i awansu zawodowego