Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Produkcja/okna Aluminiowe

Prowork
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6983 dni temu

Ogłoszenie numer: 12230, z dnia 2005-06-03

Prowork

Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę.

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Miejsce pracy: duza miedzynarodowa firma, zaklad produkcyjny w Szkocji (okolice Glasgow) Obowiązki:pracownik produkcji, praca przy produkcji okien, drzwi i ścian osłonowych z aluminium Informacje dodatkowe: zakwaterowanie 50 funtów/tydz od osoby, pracodawca pomaga w znaleznieniu zamieszkania, zalozeniu konta itd.

Wymagania

doświadczenie przy produkcji systemow aluminiowych najlepiej ram okiennych, komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Okres zatrudnienia: praca stała, od zaraz (rozmowa kwalifikacyjna w Warszawie, pocz wrzesnia br. Wynagrodzenie: na start 6.20 funta/godz brutto. Gwarantowane m.in 40 godz tyg + nadgodziny. Kontrakt podpisywany jest pzred wyjazdem z POlski.