Praca.pl Praca Pomorskie
Product Manager

Meshdeco
pomorskie
4 000 - 15 000 zł brutto/mies.
menedżer
pełny etat
umowa zlecenie
praca mobilna
14 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9324952, z dnia 2024-10-17

Meshdeco

Marka Meshdeco to wyłączny dystrybutor siatek do zastosowań architektonicznych i przemysłowych firmy Banker Wire

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

Budowanie sprzedaży nowo powstałej firmy na rynku polskim - dystrybucja produktów marki Banker Wire.

Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
Umiejętność budowania i kierowania zespołem
Reprezentowanie firmy na targach branżowych
Prowadzenie szkoleń dla partnerów biznesowych

Zdobywanie nowych kontaktów biznesowych
Przygotowanie ofert dla klientów, stały kontakt z producentem Banker Wire ze Stanów Zjednoczonych

Wymagania

Zaawansowany poziom języka angielskiego (C1) - niezbędny do skutecznej komunikacji międzynarodowej
Doświadczenie w sprzedaży produktów luksusowych min. 3 letnie
Wysoka kultura osobista, uczciwość i terminowość
Umiejętności negocjacyjne i analityczne
Umiejętność budowania strategii sprzedaży

Samodzielność
Gotowość do częstych wyjazdów na terenie Polski
Chęć do nauki i rozwoju
Prawo jazdy kat B

Oferujemy

Możliwość budowania swojego zespołu w nowo powstałej firmie
Pracę w międzynarodowym środowisku
Stabilne warunki zatrudnienia: podstawa 4 tys netto oraz prowizyjny system wynagrodzenia
Możliwość rozwoju i szkoleń

Narzędzia do pracy: komputer, telefon, samochód.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.