Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Product Manager

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
5748 dni temu

Ogłoszenie numer: 52089, z dnia 2008-10-27

Firma KE-Burgmann Poland Sp. z o.o.,należąca do międzynarodowej grupy EagleBurgmann Industries, poszukuje kandydatów do prężnie rozwijających się nowych działów firmy na stanowisko:Product Manager

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 3697-08

Opis stanowiska

- zarządzanie szeroko rozumianym marketingiem produktu- prowadzenie analiz rynkowych- koordynacja prac działu handlowego i serwisu- współpraca z dostawcami z kraju i z za granicy- kreowanie polityki cenowej

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne- preferowani absolwenci PW: MEiL, SiMR, WIP- znajomość zasad mechaniki technicznej- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie- biegła znajomość aplikacji typu CAD - mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub w utrzymaniu produkcji

Oferujemy

- doskonalenie kwalifikacji zawodowych- szkolenia i wyjazdy zagraniczne- bardzo dobre warunki pracy i rozwoju osobowego