Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Product Manager

NEWMOR Polska Sp. z o.o.
Polska
praca stacjonarna
6640 dni temu

Ogłoszenie numer: 19985, z dnia 2006-05-12

Polsko - angielska firma, producent i dystrybutor winylowych oklein ściennych i wykładzin podłogowych (dywanowych, PCV oraz poliuretanowych) przeznaczonych do obiektów komercyjnych i użyteczności publicznej."

Miejsce pracy: Polska

Opis stanowiska

PRODUCT MANAGER - osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie na polskim rynku nowatorskich rozwiązań z zakresu elastycznych wykladzin podłogowych, profesjonalną obsługę istniejącej sieci klientów oraz pozyskiwanie nowych.

Wymagania

preferowane doświadczenie handlowe, jednakże absolwenci (oraz studenci studiów zaocznych) o odpowiednich predyspzycjach są także mile widziani, obsługa komputera, znajomość języków obcych (preferowany język niemiecki), rzetelność, ucziwość, łatwość nawiążywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych"

Oferujemy

w zamian za zaangazowanie oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, specjalistyczne szkolenia, telefon komórkowy, samochód służbowy do dyspozycji, pracę w młodym i dynamicznym zespole.