Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik lotniska

    Praca.pl   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek bagażu. Obsługa maszyn transportowych. Zarządzanie niebezpiecznymi towarami. Kategoryzacja bagażu.
  • Sprzedawca / Sprzedawczyni Aelia Duty Free

    Lagardere Duty Free Sp. z o.o.   Kraków, Lotnisko Balice, ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta; Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar; Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie;
  • Referent ds. obsługi pasażerskiej

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Będziesz odpowiadać za obsługę Pasażerów w Executive Lounge oraz saloniku VIP: dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług i najwyższy standard obsługi pasażerów Premium, dbanie o estetykę przestrzeni Usług Pasażerskich Premium, Executive Lounge oraz VIP, rejestrowanie pasażerów w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pracownik lotniska Niemcy
Pracownik załadunku bagażu z j. niemieckim

HPD Südliche Weinstraße GmbH
Niemcy, Frankfurt nad Menem
78,00 - 83,00 zł brutto/godz.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
16 dni temu
Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Twoje zadania:
  • Załadunek i rozładunek bagażu.
  • Obsługa pojazdów do przewożenia bagażu.
  • Segregacja bagażu według kryteriów.
Wymagamy:
  • Podstawowa znajomość niemieckiego (A2).
  • Niekaralność.
  • Prawo jazdy B.
  • Potwierdzenie ostatnich 5 lat pracy lub edukacji.
  • Sprawność fizyczna i gotowość do pracy zmianowej, także w święta i weekendy.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie: 18-19 €/h brutto.
  • Dodatki za pracę w nocy, niedzielę i święta.
  • Umowa na pełny etat u niemieckiego pracodawcy.
  • Elastyczny grafik.
  • Możliwość nadgodzin.
  • Bezpłatne mieszkanie dwuosobowe.
  • Zwrot kosztów dojazdów.
  • Doświadczenie w międzynarodowej firmie w lotnisku we Frankfurcie.
  • Premie urlopowe i świąteczne.