Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator Ruchu Lotniczego Naziemnego

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200, obok stacji Orlen    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Do obowiązków osoby na stanowisku Marshallera/Follow Me należeć będzie: całoroczna praca na płytach lotniska (na otwartym terenie), zarządzanie ruchem statków powietrznych na płytach postojowych, prowadzenie i ustawianie statków powietrznych na stanowiskach postojowych w polu ruchu...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Kontroler Ruchu Lotniczego Niemcy
Pracownik terminalu lotniczego

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
3341 dni temu

Ogłoszenie numer: 700744, z dnia 2015-05-25

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Flughafen München Franz Josef Strauß to jeden z największych portów lotniczych w Niemczech. Dla naszego Klienta, światowej firmy obsługującej lotnisko od strony logistycznej poszukujemy pracowników terminalu oczekujących długiego i stabilnego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Nr Ref.: 204094_003

Opis stanowiska

- Obsługa skanerów,
- Uzupełnianie danych w systemie komputerowym.

Wymagania

- Sprawność fizyczna,
- Umiejętność obsługi komputera,
- Niekaralność,
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,
- Prawo jazdy kat. B,
- Gotowość do odbycia trzytygodniowego bezpłatnego szkolenia w języku niemieckim.

Oferujemy

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pracę w renomowanej międzynarodowej firmie,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (blisko miejsca pracy),
- Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami i dodatkami,
- Możliwość wypracowywania nadgodzin,
- Opłacone przez pracodawcę szkolenie lotniskowe (trzytygodniowe),
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zeitmann Sp.j. ul. Walerego Sławka 3, 30-633 Kraków. Numer Agencji Zatrudnienia 9212.