Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
Pracownik Serwisu Frezarek Sterowanych Numerycznie

Bank Danych o Inżynierach Sp. J.
Polska
praca stacjonarna
6779 dni temu

Ogłoszenie numer: 17111, z dnia 2006-01-04

Agie Charmilles (www.agie-charmilles.pl) jest firmą produkującą i sprzedąjącą wysokiej klasy maszyny do obróbki elektroerozyjnej (AGIE i CHARMILLES) i frezarskiej (MIKRON).

Miejsce pracy: Polska

Nr Ref.: 1602-05

Opis stanowiska

- osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za naprawę i instalację frezarek sterowanych numerycznie (MIKRON) u klientów firmy. Praca jest związana z częstymi wyjazdami do klientów na terenie kraju.

Wymagania

- DOŚWIADCZENIE w pracy na obrabiarkach sterowanych numerycznie lub w serwisowaniu obrabiarek (ewentualnie absolwent politechniki bez doświadczenia, lecz z dobrą znajmością jezyka obcego)- wykształcenie techniczne średnie lub wyższe- komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, prawo jazdy, motywacja do pracy w sytuacjach stresowych- dodatkowym ale nie wymaganym atutem będzie znajomość angielskiego/niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Oferujemy

- Zapewniamy pracę w firmie o stabilnej pozycji lidera na rynku, pracę w najnowszych technologiach, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji. - Praca stała na cały etat, dobre/uczciwe wynagrodzenie oraz szkolenia za granicą.