Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Pracownik Obsługi Śniadań Niemcy
Pracownik restauracji hotelowej

Zeitmann Żeńczuk Michura sp.j.
Niemcy, Baden-Baden
praca stacjonarna
3337 dni temu

Ogłoszenie numer: 705357, z dnia 2015-05-29

Firma Zeitmann jest młodą firmą, opartą na wieloletnim doświadczeniu jej założycieli i pracowników, co jest gwarantem wysokiej jakości świadczonych usług. Naszym celem jest dobór na tyle właściwego personelu, by osiągnąć zadowolenie zarówno wśród klientów, jak i pracowników. Specjalizujemy się w rekrutacji niewykwalifikowanych, jak i wykwalifikowanych pracowników i posiadamy stałe i aktualne oferty pracy w Niemczech, Norwegii i Austrii.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta czterogwiazdkowego hotelu poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy, Baden-Baden

Nr Ref.: 202704_002

Opis stanowiska

- Pomoc w prawidłowym funkcjonowaniu restauracji hotelowej,
- Obsługa gości restauracji podczas śniadania,
- Podawanie kawy, herbaty, itp,

- Dbanie o porządek i współpraca z personelem kuchni hotelowej.

Wymagania

- Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Doświadczenie w pracy w restauracji, stołówce, kuchni, jadalni itp.,
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy,
- Mile widziane wykształcenie gastronomiczne ale nie jest to konieczne.

Oferujemy

- Pracę w renomowanym hotelu w niemieckim kurorcie Baden-Baden,
- Legalną umowę o pracę na niemieckich warunkach,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca,
- Pomoc w organizacji wyjazdu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.