Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Restauracji Fast Food

FlexBase GmbH
Niemcy, Bayern, Baden-Württemberg i inne
praca stacjonarna
4231 dni temu

Ogłoszenie numer: 246989, z dnia 2012-12-17

Firma FlexBase GmbH oferuje swoim klientom indywidualne rozwiązania w zakresie doboru i zatrudnienia personelu. Naszymi klientami są renomowane firmy ze wszystkich sektorόw gospodarki, ktόre zaufały naszym rozwiązaniom.

Miejsce pracy: Niemcy, Bayern, Baden-Württemberg i inne

Opis stanowiska

Möchtest Du in Deutschland wohnen und arbeiten?
Möchtest Du deine Deutschkenntnisse verbessern und neue Erfahrungen sammeln?
Dann bist Du bei uns genau richtig!

Wymagania

  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec na dłużej (roczne umowy)
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne, legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • wynagrodzenie ok. 1260 € brutto miesięcznie na podstawie stałej umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • zakwaterowanie po przystępnej cenie
  • dofinansowanie wyżywienie: dzienna dieta do 4,5 € oraz bezpłatne napoje
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • możliwość doskonalenia języka niemieckiego
  • pracę w aktywnym, zaangażowanym zespole

Wynagrodzenie

Od 5000 do 6000 PLN