Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Restaucji Fast Food

FlexBase GmbH
Niemcy, Bawaria, Dolna Saksonia i inne
praca stacjonarna
4221 dni temu

Ogłoszenie numer: 266147, z dnia 2013-03-29

Firma FlexBase GmbH oferuje swoim klientom indywidualne rozwiązania w zakresie doboru i zatrudnienia personelu.
Naszymi klientami są renomowane firmy ze wszystkich sektorόw gospodarki, ktόre zaufały naszym rozwiązaniom.

Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria, Dolna Saksonia i inne

Opis stanowiska

  • przygotowywanie posiłków
  • obsługa klienta
  • utrzymywanie restauracji w czystości

Wymagania

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • gotowość do wyjazdu do Niemiec na dłużej (roczne umowy)
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy

  • stabilne, legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • wynagrodzenie ok. 1300 EUR brutto miesięcznie (7,5 EUR za godzinę)
  • stałe, roczne umowy o pracę
  • atrakcyjny system premiowy
  • zakwaterowanie po przystępnej cenie
  • dofinansowanie wyżywienia
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • możliwość doskonalenia języka niemieckiego
  • pracę w aktywnym, zaangażowanym zespole