Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
pracownik produkcji

Building Business Bridges Poland Sp. Z o.o
Wielka Brytania, zagranica
praca stacjonarna
6162 dni temu

Ogłoszenie numer: 37238, z dnia 2007-12-05

Firma Building Business Bridges Poland Sp.zo.o zajmuje się rekrutacją i zatrudnianiem pracowników na terenie Wielkiej Brytanii. Nasza firma posiada certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Śląskiego i została wpisana do rejestru agencji zatrudnienia pod numerem 3944/1b w zakresie pośrednictwa obywateli polskich do pracy za granicą u pracodawców zagranicznych.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników do pracy w zakładzie zajmującym się produkcją części z włókna szklanego (elementy autokarów, ochraniacze, budki telefoniczne).

Wymagania

WYMAGANIA: zaangażowanie w pracę, solidność, mile widziane doświadczenie w pracy na taśmie produkcyjnej oraz podstawy języka angielskiego. Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu.

Oferujemy

OFERUJEMY: zatrudnienie długookresowe, stawka: 7 funtów na godzinę brutto, 40 godz. pracy tygodniowo+możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.