Praca.pl Praca Finlandia Zbrojarz Betoniarz Finlandia
Pracownik Produkcji Elementów Betonowych

Pracownik Produkcji Elementów Betonowych

EstEmploy Oü
Finlandia
pracownik fizyczny
pomoc w relokacji
3 godz. temu
Oferujemy pracę dla wykonawców elementów betonowych
w FINLANDII

Nasi ludzie pracują głównie w fińskim sektorze budowlanym i przemysłowym, ale także w innych dziedzinach. Za naszym pośrednictwem pracownicy znajdują nowe wyzwania, a firmy - dedykowanych specjalistów.
OD ODPOWIEDNIEGO KANDYDATA OCZEKUJEMY:
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w produkcji elementów betonowych
  • Doświadczenie w pracy z żelazem
  • Doświadczenie w wykonywaniu szalunków
  • Umiejętność czytania rysunków
  • Wymagana jest znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Wymagany jest paszport UE
  • Sumienność, dokładność, poprawność i chęć współpracy
ODPOWIEDNIEMU KANDYDATOWI OFERUJEMY:
  • Pracę stabilną i zmianową
  • Dwie stałe wypłaty wynagrodzenia w miesiącu
  • Zakwaterowanie zapewnione przez firmę (własny pokój)
  • Zwrot wydatków (bilety lotnicze, paliwo, odzież robocza, sprzęt BHP)
  • Pomoc w sporządzeniu dokumentów niezbędnych do pracy w Finlandii
  • Osobę kontaktową, z którą można porozumieć się w języku rosyjskim lub angielskim
  • Wynagrodzenie netto od 13 EUR/h w zależności od doświadczenia
Skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami posiadającymi odpowiednie CV.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Poznaj

EstEmploy Oü

EstEmploy to estońska firma zajmująca się pośrednictwem pracy, która oferuje pracę wykwalifikowanym pracownikom w Finlandii. Główne obszary naszej działalności to budownictwo i przemysł. Wartościami EstEmploy są nasi pracownicy, dzięki którym zapewniamy naszym partnerom wysokiej jakości usługi. Naszymi partnerami są uznane fińskie firmy, które dzięki swojemu sukcesowi mogą zaoferować pracę przez cały rok.

Podobne oferty

  • Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

    Lambda S.A.   Francja   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    1 godz.
    Twój zakres obowiązków Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe, Przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych, Budowa linii szybkiej kolei na odcinku Lyon (Francja) - Turyn (Włochy).
  • Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący

    Lambda S.A.   Austria, Insbruck   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Twój zakres obowiązków Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.
  • Zbrojarz

    Klient portalu Praca.pl   Grecja, Ateny   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    5 godz.
    Wykonywanie konstrukcji stalowych, zbrojenia, szkielety, siatki zbrojeniowe, Praca przy szalunkach, rozbiórka konstrukcji drewnianych, przygotowanie konstrukcji betonowych i żelbetowych., Budowa apartamentowca – 50 pięter.
  • Monter zbrojeń

    A-Staffing Construction   Szwecja   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Wymagania Minimum 6 lat doświadczenia w branży budowlanej; Umiejętność czytania rysunków technicznych; Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań; Doświadczenie przy realizacji dużych projektów budowlanych oraz pracy w tunelach; Biegłość w wiązaniu zbrojeń oraz obsłudze...
  • Zbrojarz

    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   75,00 - 83,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Przygotowywanie zbrojenia betonowego zgodnie z projektem. Kontrolowanie jakości zbrojenia i dokonywanie napraw. Przygotowywanie i montowanie form do betonowania. Przygotowywanie prętów zbrojeniowych (czyszczenie, prostowanie, gięcie, cięcie). Współpraca za zespołem.
  • Betoniarz do produkcji prefabrykatów

    Dibora & CO   Niemcy, Bawaria   
    pracownik fizyczny  kontrakt B2B
    3 dni
    Firma z kapitałem niemieckim i doświadczeniem na rynku ponad 20-letnim poszukuje betoniarzy do produkcji prefabrykatów betonowych w regionie Bawarii.
  • Zbrojarz / cieśla

    KRAKBAU S.A.   Dania    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Wykonywanie prac zbrojarskich lub ciesielskich na budowach w oparciu i zgodnie z otrzymaną dokumentacją techniczną.
  • Zbrojarz

    K.O.B Kobnext Sp. z o.o.   Szwecja   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia; Pomoc w pracach ciesielskich; Inne prace budowlane – pomocnicze;
  • Zbrojarz

    K.O.B Kobnext Sp. z o.o.   Niemcy   
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    4 dni
    Zakres obowiązków: Wykonywanie prac w zakresie montażu zbrojenia; Pomoc w pracach ciesielskich; Inne prace budowlane – pomocnicze;
  • Zbrojarz / Betoniarz / Cieśla

    TEPRO S.A.   Niemcy, Bawaria    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   11 000 - 15 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Praca w Niemczech (Bawaria) na hali w zakładach prefabrykacji. Prace ciesielskie, zbrojarskie i betoniarskie.