Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Francja
PRACOWNIK PORZĄDKOWY - OGRODNIK

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Francja
praca stacjonarna
5933 dni temu

Ogłoszenie numer: 43546, z dnia 2008-05-01

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów. SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3) zajmuje się doradztwem personalnym, rekrutacją osób według zapotrzebowań naszych Klientów.

Miejsce pracy: Francja

Nr Ref.: PO/SP/FRPP

Opis stanowiska

Wykonywanie wszelkich prac związanych z pielęgnacją terenów zielonych. Dbanie o naturalny i schludny wygląd zieleni miejskiej. Uporządkowywanie terenów wyznaczonych pod opiekę, po okresie zimowym.

Wymagania

- doświadczenie w obsłudze maszyn, oraz urządzeń ręcznych do przycinania drzew, krzewów. - znajomość obsługi kosiarek, przycinarek i innych maszyn używanych przy pielęgnacji terenów zielonych - osoby z własnym samochodem – kandydat idealny - niekaralność - komunikatywna znajomość języka francuskiego

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie Polskiej umowy o pracę tymczasową w Serwisie Personalnym i oddelegowanie do Pracodawcy francuskiego (administracji publicznej) - stawka od 8 EURO NETTO zależnie od kwalifikacji.