Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Pracownik Ogólnobudowlany

Poland Workforce Ltd
Holandia, Różne lokalizacje
praca stacjonarna
2629 dni temu

Dołącz do młodego i ambitnego zespołu działającego na europejskim rynku pracy tymczasowej! Każdego dnia z pasją pracujemy z ludźmi i dla ludzi. POLAND WORKFORCE to rzetelny i uczciwy pracodawca o bardzo dobrej reputacji. Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze KRAZ pod numerem 8845 oraz posiadamy niemiecki certyfikat Erlaubins. Oferujemy lepszą pracę tysiącom osób rocznie z kilku krajów: Polski, Ukrainy, Rumunii i Mołdawii. Jako liderzy na rynku, wykorzystujemy innowacyjne technologie w usługach dla klientów i kandydatów do pracy. Stale się rozwijamy i obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Różne lokalizacje

Zadania:

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych do pracy przy różnych projektach w Holandii.

Jeżeli wykonujesz jeden z poniższych zawodów:

-murarz ( doświadczenie z klinkierem)

-zbrojarz ( budowa, prefabrykacja)

-cieśla budowlany

-malarz

-glazurnik

-stolarz budowlany

-betoniarz

-monter płyt G-k

-monter rusztowań

Mamy dla Ciebie wiele ciekawych ofert pracy na terenie Holandii

Wymagania:

- j. angielski, niemiecki lub holenderski na poziomie komunikatywnym ( jeżeli nie znasz żadnego z tych języków, też możemy znaleźć pracę do Ciebie)

- min 3 lata doświadczenia

- Numer BSN/SoFi ( mile widziany)

- Certyfikat VCA ( mile widziany )

- Własny samochód ( mile widziany )

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie 450-530 EUR Netto tygodniowo (płatne co tydzień)

- Bezpłatne zakwaterowanie

- Pomoc polskojęzycznego koordynatora

- Możliwość rozwoju zawodowego

- 19c za każdy przejechany kilometr pomiędzy miejscem zamieszkania a miejscem pracy, własnym samochodem