Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Pracownik Ochrony - Londyn

Mackenzie Consulting Sp. z o.o.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
6764 dni temu

Ogłoszenie numer: 17192, z dnia 2006-01-09

Mackenzie Consulting (certyfikat MGiP nr 1287/1b) jest firmą zajmującą się, między innymi, wyszukiwaniem odpowiednich miejsc pracy dla osób z Polski zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Wielkiej Brytanii. Od naszych kandydatów nie pobieramy żadnych opłat (pod żadną postacią).

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska

Poszukujemy kobiet i mężczyzn do pracy w prestiżowej brytyjskiej firmie w centrum Londynu.

Wymagania

bdb znajomość języka angielskiego, wysoka kultura osobista, nienaganna prezencja możliwość udokumentowania ostatnich 10 lat pracy/bezrobocia/nauki itp.

Oferujemy

Pracodawca oferuje zarobki od 6.40-10.50 GBP brutto/godzinę.