Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik obsługi restauracji

HM Serwis Sp. z o.o.
Wielka Brytania, Somerset, Anglia południowa
praca stacjonarna
3199 dni temu

Ogłoszenie numer: 875722, z dnia 2015-11-12

HM Serwis posiada ugruntowaną pozycję na rynku doradztwa personalnego, licencja nr 6680. Dla swojego otwierającego nowy zajazd przy autostradzie M5 w Anglii południowo zachodniej, poszukujemy 180 pracowników do pracy w obsłudze restauracji, sklepów i motelu.

10 listopada, Szczecin - spotkanie z pracodawcą!!!!

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Somerset, Anglia południowa

Nr Ref.: ZAJAZD UK

Opis stanowiska

  • praca w obsłudze jednego z punktów usługowych (McDonald's, Road Chef, Costa Coffee, Fresh Food Café, WHSmith lub Days Inn), zlokalizowanych na terenie zajazdu.

Wymagania

  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca bezpośrednią obsługę klienta angielskiego,
  • gotowość do pracy w Anglii od grudnia 2015 lub stycznia 2016,
  • przyjazne usposobienie,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość do spotkania rekrutacyjnego w Szczecinie w dn.10.11.2015.

Oferujemy

  • pracę na stałe na terenie Anglii,
  • brytyjskie kontrakty – istnieje możliwość podpisania kontraktu już w trakcie spotkania 10.11.2015 w Szczecinie,
  • pełne etaty, 40 godzin tygodniowo,
  • darmowe zakwaterowanie i pełne wyżywienie przez pierwszych 6 tygodni próbnych,
  • bonusy na wyżywienie po zakończonym okresie próbnym,
  • pełne szkolenie stanowiskowe,
  • wynagrodzenie podstawowe: 6,70 GBP/godz., + 24 % dodatki na każdym stanowisku za prace w godzinach nocnych.