Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Małej Gastronomii

DEXTRA TEMP WORK AGENCY Sp. z o.o.
Niemcy
praca stacjonarna
2967 dni temu

Ogłoszenie numer: 1108293, z dnia 2016-06-01

DEXTRA - Temp Work Agency Sp. z o.o.

Firma z doświadczeniem w dziedzinie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz leasingu pracowniczego. Założona i prowadzona w Zabrzu przy Pl. Teatralnym 10 skupia się na wyszukiwaniu najlepszych pracowników, którym gwarantuje zatrudnienie w różnych rejonach Polski i Europy. Dodatkowym atutem firmy jest znajomość zachodniego rynku pracy, dzięki wieloletnim kontaktom właścicieli firmy z przedsiębiorcami Europy Zachodniej.

Najważniejsza dla nas jest satysfakcja naszych Klientów, a zadowolenie pracowników jest naszym głównym celem. Nasza firma posiada Certyfikat Marszałka województwa śląskiego o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Numer 8025 z dnia 27 lutego 2012 r.

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska

  • Obsługa Klienta;

  • Przygotowywanie prostych posiłków typu: frytki, smażona kiełbasa, smażona ryba, spaghetti itp.;

  • Odpowiedzialność za czystość w kuchni;

  • Organizacja zamówień;

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej;

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym;

  • Chęć i zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • Umowę na czas określony;

  • Stawkę godzinowa 8,50 €/ brutto

  • Gwarancję odprowadzania składek i zaliczek na podatek po stronie niemieckiej;