Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Polska
PRACOWNIK MAGAZYNU

Green Park Consultants Ltd Oddział w Polsce
Polska, Skelmersdale
praca stacjonarna
6239 dni temu

Ogłoszenie numer: 31532, z dnia 2007-07-17

www.greenpark-consultants.com

Miejsce pracy: Polska, Skelmersdale

Opis stanowiska

PRACA OD ZARAZ dla osob z komunikatywna znajomoscia jezyka angielskiego, w magazynach firmy logistycznej. DOSTEPNE STANOWISKA DLA KOBIET I MEZCZYZN SPOTKANIE Z PRACODAWCA 13 LIPCA 2007 GDYNIA!

Wymagania

Dobra znajomosc jezyka angielskiego Mile widziane doswiadczenie w pracy magazynowej i obsludze wozkow widlowych Dobre kondycja fizyczna Dyspozycyjnosc do wyjazdu w ciagu tygodni wiek: 25-50

Oferujemy

- 6-8 miesieczny kontrat agencyjny z mozliwoscia bezposredniego zatrudnienia przez pracodawce- firma logistyczna. - Praca od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym. - Stawka od 6.20 -7.00 GBP/godzine brutto - Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawce. Opłacane przez Pracownika