Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik lotniska

    Praca.pl   Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    11 dni
    Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek bagażu. Obsługa maszyn transportowych. Zarządzanie niebezpiecznymi towarami. Kategoryzacja bagażu.
  • Sprzedawca / Sprzedawczyni Aelia Duty Free

    Lagardere Duty Free Sp. z o.o.   Kraków, Lotnisko Balice, ul. Kapitana Mieczysława Medweckiego 1    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Twój zakres obowiązków Profesjonalna obsługa Klienta; Przyjmowanie od Klienta płatności za zakupiony towar; Uzupełnianie na bieżąco brakującego towaru w sklepie;
  • Referent ds. obsługi pasażerskiej

    Port Lotniczy GDAŃSK Sp. z o.o.   Gdańsk, ul. Juliusza Słowackiego 200    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Będziesz odpowiadać za obsługę Pasażerów w Executive Lounge oraz saloniku VIP: dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług i najwyższy standard obsługi pasażerów Premium, dbanie o estetykę przestrzeni Usług Pasażerskich Premium, Executive Lounge oraz VIP, rejestrowanie pasażerów w...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Lotniska

HPD Südliche Weinstraße GmbH
Niemcy, Frankfurt nad Menem
11 000 - 13 000 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
pomoc w relokacji
135 dni temu
Miejsce pracy: Niemcy, Frankfurt nad Menem
Zakres obowiązków:
  • Transfer i załadunek bagażu do samolotu oraz jego wyładunek i dostawa na lotnisko.
  • Obsługa sprzętu do przemieszczania bagażu.
  • Bezpieczne zarządzanie towarami specjalnymi, w tym niebezpiecznymi.
  • Sortowanie bagażu przed załadunkiem i po rozładunku.
Wymagania:
  • Ukończenie kursu niemieckiego online,
  • Zaświadczenie o niekaralności,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Potwierdzenie zatrudnienia z ostatnich 5 lat,
  • Sprawność fizyczna i gotowość do zmianowej pracy.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie startujące od 16,37€/h brutto, z bonusami za pracę w nocy (+25%), niedziele (+50%) i święta (+100%).
  • Umowę na czas nieokreślony na pełny etat bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.
  • Elastyczny grafik oparty na systemie trzyzmianowym.
  • Możliwość nadgodzin.
  • Zakwaterowanie z prywatnym pokojem, wyposażonym w lodówkę, TV i elektryczną kuchenkę.
  • Finansowaną naukę języka niemieckiego przez 6-8 tygodni oraz szkolenie na certyfikaty lotniskowe, w tym czasie wynagrodzenie 1000-1500€ netto.
  • Zwrot kosztów dojazdu, miejsce parkingowe dla samochodów.
  • Doświadczenie w prestiżowej firmie lotniskowej w Frankfurcie.
  • Bonus urlopowy 800 euro.
Kurs języka niemieckiego oraz kurs przygotowawczy odbywa się online, 2h dziennie, od poniedziałku do piątku, z egzaminem na poziomie A2 po zakończeniu.