Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
Pracownik Kuźni/odkuwanie Wyrobów Stalowych

Prowork
Wielka Brytania, Sheffield
praca stacjonarna
6920 dni temu

Ogłoszenie numer: 12888, z dnia 2005-08-05

Prowork

Jesteśmy firma rekrutacyjna specjalizująca się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu wszystkich dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Miejsce pracy: Wielka Brytania, Sheffield

Opis stanowiska

praca przy produkcji odkuwek matrycowych z różnego typu stali na podstawie wzorów/rysunków technicznych dostarczanych przez klienta

Wymagania

doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (min 1-2 lata)przy produkcji /kuciu wyrobów metalowych w kużni, sprawność fizyczna, mile widziana znajomość angielskiego, obsługa młota kuźniczego, pieca hutniczego, wózka widłowego. Zatrudnione osoby będą pracować w 4 osobowych zespołach (obowiązki przy odkuwaniu będą podzielone na członów zespołu).

Oferujemy

praca stała. Kontrakt (po polsku i angielsku)podpisywany jest w Polsce przed wyjazdem. Gwarantowane są wszystkie świadczenia socjalne, ubezpieczenie oraz płatny urlop. Termin rozpoczęcia pracy: wrzesień 2005 Wynagrodzenie: 8-10 funtów/godz brutto w zależności od kwalifikacji Zamieszkanie – pracodawca pomaga w znalezieniu odpowiedniego zamieszkania i zagospodarowania po przyjeździe.