Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Pracownik Fizyczny

People on Demand B.V.
Holandia
praca stacjonarna
5571 dni temu

Ogłoszenie numer: 63813, z dnia 2009-04-27

People on Demand B.V. jest firma o ugruntowanej pozycji na rynku Holenderskim. Dzieki wieloletniemu doswiadczeniu zapewniamy naszym pracownikom bardzo dobre miejsca pracy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Posiadamy oferty pracy w bardzo wielu sektorach, zapewniamy stalosc zatrudnienia i atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce pracy: Holandia

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownikow do ogrodnictwa, prac porzadkowych, produkcyjnych oraz specjalistow w zawodach: dakarz, brukarz, kamieniarz, malarz, magazynier.

Wymagania

  • Dobry stan zdrowia,
  • Przynajmniej trzy lata doswiedczenia zawodowego,
  • Znajomosc przynajmniej jednego jezyka obcego,
  • Prawo jazdy,
  • Chęć pracy przez dłuższy okres,
  • Zaangazowanie,
  • Wysoka motywacja.
  • Oferujemy

  • Prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy,
  • dowóz do pracy z miejsca zamieszkania,
  • stałość zatrudnienia.