Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Holandia
Pracownik Fizyczny

People on Demand B.V.
Holandia, Noord Brabant
praca stacjonarna
5983 dni temu

Ogłoszenie numer: 41213, z dnia 2008-03-10

People On Demand B.V. jest agencją pracy czasowej o silnej pozycji na rynku holenderskim, działającą już od 7 lat i posiadającą rozbudowaną bazę klientów.

Miejsce pracy: Holandia, Noord Brabant

Opis stanowiska

Poszukujemy pracownikow do prac produkcyjnych, porzadkowych, prac przy zieleni miejskiej jak rowniez pracownikow wykwalifikowanych w zawodach: spawacz, dekarz, monter rusztowan, stolarz budowlany, lakiernik samochodowy, zbrojarz z umiejetnoscia czytania rysunkow technicznych.

Wymagania

Poszukujemy osob chetnych do podjecia pracy w Holandii na dluzszy okres. Wymagamy doswiedczenia w wyzej wymienionych zawodach,znajomosci jezyka obcego, zaangazowania w pracy, dobrego stanu zdrowia i gotowosci do szybkiego wyjazdu.

Oferujemy

Zapewniamy prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku holenderskiem,wynagrodzenie zgodne z normami holenderskimi, zakwaterowanie blisko miejsca pracy, dowoz do pracy, przejazd do Holandii z wybranych miejsc w Polsce jak rowniez zawsze polskiego opiekuna do pomocy.