Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy
Pracownik fizyczny

EXAKT Personallogistik GmbH
Niemcy, Regensburg
praca stacjonarna
3982 dni temu

Poszukuje pracowników na stanowiska:

Miejsce pracy: Regensburg

Opis stanowiska:

Do pracy w Niemczech poszukujemy kandydatów do pracy na stanowiska:

  • monter instalacji c.o.,
  • elektryk,
  • ślusarz,
  • mechatronik,
  • elektryk instalacji przemysłowych,
  • automatyk
Wymagania:
  • wymagana dobra i bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie zawodowe kierunkowe zawodowe
  • doświadczenie w zawodzie min. 3 lata
Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki
  • umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • dodatki socjalne
  • zakwaterowanie
  • możliwość przejęcia przez pracodawce na stale